MAGYAR ORVOSI KAMARA

HUNGARIAN MEDICAL CHAMBER

Dializáló orvosokat keres a Diaverum Hungary Kft.

2019-01-30 12:28:54 FORRÁS: mok.hu

Állásajánlat

Jelenleg a szolnoki, keszthelyi és kalocsai klinikáinkra keresünk főállású DIALIZÁLÓ ORVOS munkatársakat.

A Diaverum a világ egyik legnagyobb független szolgáltatója a vesepótló kezelések terén. A világ 18 országában, 360 klinikán, 33 000 beteg ellátását biztosítja.

Magyarországon a Diaverum Hungary Kft. 10 dialízis központjában csaknem 280 munkatársunk dolgozik, azzal a céllal, hogy gondoskodó és személyre szabott kezelést nyújtson betegeinek.

Jelenleg a szolnoki, keszthelyi és kalocsai klinikáinkra keresünk főállású
DIALIZÁLÓ ORVOS munkatársakat

Fő feladatok:
• A betegek előírás szerinti dialízis kezelésének ellátása
• A betegek oktatása a kezelés modalitásával, az étrenddel és a gyógyszerek alkalmazásával kapcsolatos tudnivalók vonatkozásában
• Az egészségügyi és egyéb nyilvántartások elkészítése

Elvárások:
• Orvosi egyetemi végzettség
• Betegellátásban szerzett szakmai tapasztalat
• Belgyógyászati vagy nephrológiai szakvizsga előnyt jelent
• Rezidensek és szakvizsga előtt állók, valamint pályákezdő orvosok jelentkezését is várjuk

Juttatások:
• Versenyképes fizetés
• Bónusz
• Európai szintű munkafeltételek
• Támogatás a szakképzés megszerzéséhez
• Támogatás konferenciákon és továbbképzéseken való részvételben
• Egyéb juttatások

Munkavégzés helye: Szolnok, Kalocsa, Keszthely

Szakterülek: Nephrológia

Jelentkezni lehet: Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, az alábbi email címre küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát: ildiko.nagy@diaverum.com.

A kiválasztással összefüggő adatkezelési tájékoztatónkat („Adatkezelési tájékoztató állásra jelentkezők részére”) a következő linken találja: https://www.diaverum.com/hu-HU/toborzasi-szabalyzat/

A jelentkezés befogadásának feltétele, hogy a jelentkezés benyújtásakor nyilatkozzon az abban foglaltak megismeréséről. Ehhez mintát a tájékoztató mellékletében talál.

Megtekintések száma: 471

Hírek

Választások 2019

E-ügyintézés

Tagsági jogosultság ellenőrző

Közérdekű Adatok

MOK KOMPLEX

Kedvezmények

Tagdij

Területi szervezetek

Tagfelvétel

Kamarai tagok csoportos élet- és balesetbiztosítása

ESEMÉNYEK